11 Şubat 2016

MİNİK TAKIMLAR OYUNCU LİSTESİ


BÜTÜN MİNİK TAKIM OYUNCULARININ DİKKATİNE!!!!!!

29.03.2016

MİNİK TAKIMLAR  YENİ  OYUNCU LİSTESİ . 29.03.2016


BEYAZ GRUP

   1.KUZEY COŞAR
   2.DEMİR EMİROĞLU
   3.YAĞIZ VARDAR
   4.ARDA KIVANÇ DİLBER
   5.EMİR SARAÇ
   6.BERKAY EFENDİOĞLU  
   7.ASIM EFE ŞAHİNOĞLU
   8.KIRAÇ EKREM ÖZBAY
   9.ALİ HAMZA ALTIN
   10.KAYRA UFUK BACI
   11.DENİZ KİMYONCUOĞLU
   12.TOLGA TUNÇ TEKİN
   13.TOLGA AKYÜZ
   14.BURAK AKARTUNA
   15.ELBER BAYRAKTAR
   16.ENSAR TÜRKOĞLU
   17.ENSAR ÜNÜVAR
   18.BORA KOÇ
   19.UMUT BİLEN
   20.ULAŞ MERTOĞLU
   21.BERK YAŞIK
   22.DENİZ SERBEST
   23.ENGİN ARCA ÇOBAN
   24.DENİZ ŞENOVA
   25.ÖMER TONGUÇ
   26.TAHA BARAN ÖZKAN
   27.YUSUF TÜRKOĞLU
   28.TİMUR DANDİN
   29.EREN EFE DEMİRKAYA


MAVİ GRUP

  1. BERK GÜNER
  2. RESUL METEHAN DAVUTOĞLU
  3. ÇAĞAN ÖZÇELİK
  4. BAHADIR TUNA ÖÇAL
  5. MEHMET KAAN ORMAN
  6. OĞUZ ATAMER
  7. DEMİR KURTULDU
  8. KARAN ÇOŞKUN
  9. İKAN BALATA
  10. ARDA MERT ÇAVUŞOĞLU
  11. YİĞİT YARDIMCI
  12. DENİZ PAŞA
  13. KERİM AYDEMİR
  14. BARAN AYDIN
  15. BARBAROS YAMAN
  16. ALPER HACIHAN
  17. KAAN KALKAN
  18. HAKAN CAN
  19. AYBERK ALBAYRAK
  20. DEMİR ÖZCAN
  21. ARDA GÖRÜCÜ
  22. EGE ÇINAR ÖZEN
  23. EREN HATABAY
  24. ARDA KILIÇ

KIRMIZI GRUP
  1. YİĞİT BOLOĞLU
  2. ARHAN ARI
  3. EGE CASUN
  4. EFE CASUN
  5. ÇINAR SÜRÜCÜ
  6. BURAK KAPKAÇ
  7. DOĞAN NALBANTOĞLU
  8. ARDA ARDAL
  9. KAAN PALAK
  10. ÇINAR BAHÇEÇİ
  11. TUĞRA SAKALLIOĞLU
  12. TUNA TUNCER
  13. EMİN UYSAL
  14. BURAK HÜSEYİNOĞLU
  15. HAMZA BEKRİ
  16. MEHMET ALP UÇAR
  17. EGE YENEN
  18. DEMİRALP DOVAN
  19. EFE ÖCAN
  20. LİVA ÖNCÜ
  21. ALPEREN DOĞRU
  22. ARDA KORKMAZ
LACİVERT GRUP
  1. DORUK KURTULDUM
  2. SİNAN CEM GÖVER
  3. YANKI YILDIRAN
  4. EMİR YÜCE
  5. EFE ŞAHİN
  6. ALİ KEMAL BULUNUR
  7. KORAY CEYHAN
  8. BURAK EGE KÖSE
  9. ALP CENGİZ
  10. KEREM CENGİZ ALİMOĞLU
  11. BARTUĞ EFEOĞLU
  12. MEHMET EFE CİCİBAŞ
  13. POYRAZ ERTEM
  14. BARKIN ÖZKAN
  15. TOLGA ERTAM
  16. ATA ERKAVŞAR
  17. EMİR ERKIRAN
  18. AHMET A . ÖRNEK
  19. SELİM TÜRK
  20. BORA ALBAYRAK
  21. ILGAZ ÖZTÜRK
  22. AREK DANE
  23. EMRE BİBO
  24. ALP KESİCİ
  25. MERT ÇELİKKAN
  26. SELİM SALMAN

 Antrenman saati Beyaz-Kırmızı-Mavi - Lacivert gruplar adı altında yazılacaktır.
 İsmi yazılan sporcular kendi grupları dışındaki antrenmanlara giremeyecektir.


ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ

7 Temmuz 2015

2015-16 SEZONU ANTRENMAN DUYURULARI

*2005 ve 2006 doğumlu sporcularımızın deneme antrenmanları Eylül ayında başlayacaktır. Tarihler ile alakalı net bilgi Ağustos ayının son haftasında duyurulacaktır.

Tüm sporcu ve velilerimize iyi tatiller dileriz..

ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ

28 Nisan 2013

21 Nisan 2013

Miniklerimiz Junior League'de şampiyon oldu...


Junior League final maçında Galatasaray ile karşılaşan Anadolu Efes Minik Takımı mücadeleden 43-39 galip ayrıldı ve Junior League’de şampiyon oldu.

Yeditepe Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını ise miniklerimiz 19-16 geride tamamladı.

Periyotlar: 10-8 / 6-11 / 14-10 / 13-10

Miniklerimizde sayıları şu oyuncular kaydetti:

Emre İsmet Topçu 17, Emir Kaan Yılmaz, Mustafa Kurtuldum 8, Eren Has, Çağatay Tuğcu, Ömercan İlyasoğlu 6, Emircan Soy, Bartu Genç 12, Emircan Mercan, Çağrı Işıkver.

Antrenörlüğünü Andaç Yapıcıer’in yaptığı Minik takımımızda Emre İsmet Topçu turnuvanın “En Değerli Oyuncusu” seçildi.

Ayrıca Minik takımımızdan Ömercan İlyasoğlu ve Emre İsmet Topçu 23 Nisan’da düzenlenecek olan All-Star maçı kadrosuna seçildiler.






20 Nisan 2013

Miniklerimiz Junior League'de finale yükseldi...

Junior League yarı final maçında Bursa Emine Örnek Koleji ile mücadele eden Anadolu Efes Minik Takımı karşılaşmadan 50-43 galip ayrılarak finale yükseldi.

Miniklerimiz final maçında yarın (21 Nisan Pazar) 14.00'te Galatasaray-Hisar Okulları galibi ile karşılaşacak.

http://www.efesbasket.org/Haberler/Diger-Anadolu-Efes-Basketbol-Takimlari/miniklerimiz-junior-leaguede-finale-yukseldi-3.aspx