ANTRENMAN PROĞRAMLARI

2005 doğumlu sporcularımızın Pazar günü katılacakları antrenman saati 17:00-18:00

-Yigit Sarıca
-Mert Yavuz
-Bora Öztürk
-Ömer Canbaz
-Hüseyin Yağız Yahyapaşa
-Çağın Deha Erhan
-Baran Kurumahmut
-Kerem Küçük
-Kuzey Göksel






MAVİ GRUP SPORCU LİSTESİ

ALİ OSMAN TUFAN BAŞ
ALPER HACIHAN
MERT EFE DİKEL
ARDA GÖRÜCÜ
EFE ALTAR KARAGÖZ
DEMİR ZEYTİN
RESUL METEHAN DAVUTOĞLU
METİN EREN ÖZKAN
KERİM AYDEMİR
SUAT YİĞİT ELMACI
KAAN TAHAN
ORHAN PEKZORLU
ALP KAAN UZUNALAN
OĞUZ ATAMER
BASRİ KINALI
FENSUR UĞURLU
TUĞRA SAKALLIOĞLU
BEDİR ALİ BALKAN
YİĞİT YARDIMCI
EREN HATABEY
İKAN BALATA
DENİZ PAŞA
BAHADIR TUNA ÖCAL
AYBERK ALBAYRAK
KARAN COŞKUN
ALPEREN DOĞRU
DEMİR KURTULDU
KAAN PALAK


MAVİ GRUP ANRENMAN SAATİ
26\02\2017 PAZAR 18:00-19:00


BEYAZ GRUP SPORCU LİSTESİ


EREN UYGUN
BATU DERİN GÖKTÜRK
DENİZ ÇAKIR
ALP CENGİZ
FURKAN ERCAN AYDIN
YUSUF BORA ALBAYRAK
MUSTAFA UZEL
EREN BATU BUZLUTEPE
ÖZGÜN GÜRLER
ALİ KEMAL BULUNUR
ERKİN KAŞ
EMRE KESER
ANDRE LUKAS DEMİRCİ
AHMET BARAN SEZER
KAAN TUĞCU
ALP MÜHÜR
YİĞİT KIRSAÇ
SÖNMEZ GÖLEMİ
ARDA KAAN TOKLUOĞLU
POYRAZ EFE ERTEM
EMİN UYSAL
HALUK EREN SÖZER
URAL ULAŞOĞLU
DEVRİM EREN BİLGİN
ÇINAR BAHÇECİ
BURAK KOLCULAR
AHMET SALİH ÇELİK
TUNA TUNCER
TAHA BATU BAYRAKTAR
EFE TÜRKER
BORA KARAGÖZ
CEVAT ALP BOSTAN
ALPER CANTÜRK
EGE GÖKMEN ÇAKIR


BEYAZ GRUP ANTRENMAN SAATİ
26\02\2017 PAZAR 17:00-18:00



KIRMIZI GRUP SPORCU LİSTESİ


EFE DENİZ IŞIK
SELİM SALMAN
EGE BENZER
DORUK KURTULDUM
ATA USMAN
DORUK ÖZTAŞ
ERK TEKER
BERK GÜLER
YİĞİT KAAN TERZİ
EMİR YÜCE
KORAY CEYHAN
ALP KESİCİ
EMİR AKSOY
EMRE BİBO
SİNAN CEM GÖNER
EGE TEMİZEL
YİĞİT BEYRET
YANKI YILDIRAN
ILGAZ ÖZTÜRK
SELİM TÜRK
KAĞAN BUL
ÇAĞAN BUL
AHMET ARDA ÖRNEK
KADİR BALATA
FATİH OSMAN AKCAN
ANDRE TEKBIÇAK
KUZEY TÜRE
EGE GÖKMEN ÇAKIR

KIRMIZI GRUP ANTRENMAN SAATLERİ

26\02\2017 PAZAR 18:00-19:00



MAÇ PROGRAMI



25 Kasım 2016

U 12 Minik A Takımımız Uni Mini Cup’ta ikide iki yaptı...

İstanbul Üniversitesi’nin düzenlediği geleneksel Uni Mini Cup Turnuvası’nın ikinci hafta maçında İBB ile karşılaşan U12 Minik A Takımımız mücadeleden 49-22 galip ayrıldı. Avcılar İstanbul Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı da 32-4 Anadolu Efes lehine sona erdi.

Anadolu Efes’te sayıları şu oyuncular kaydetti:

Arhan Arı 2 sayı.
Ahmet Baran Bakır 2 sayı.
Kaan Berk Tarla.
Asım Efe Şahinoğlu 2 sayı.
Ömer Yaman 5 sayı.
Deniz Kimyoncuoğlu 4 sayı.
Yusuf Türkoğlu 7 sayı.
Deniz Serbest 2 sayı.
Enes Can Ayık 8 sayı.
Burak Akartuna 8 sayı.
Demir Emiroğlu 5 sayı.
Yavuz Yiğit Kağıtçı.
Çağın Işıdan 4 sayı.
Ali Hamza Altın.
Umut Bilen.

21 Kasım 2016

Minik A Takımımız Uni Mini Cup’a farklı başladı...

İstanbul Üniversitesi’nin düzenlediği geleneksel Uni Mini Cup Turnuvası’nın birinci hafta maçında Basket SK ile karşılaşan U12 Minik A Takımımız mücadeleden 44-19 galip ayrıldı. Avcılar İstanbul Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı da 32-8 Anadolu Efes lehine sona erdi.

Anadolu Efes’te sayıları şu oyuncular kaydetti:

Arhan Arı.
Tolga Akyüz.
Ahmet Baran Bakır 4 sayı.
Kaan Berk Tarla 8 sayı.
Asım Efe Şahinoğlu.
Ömer Yaman 8 sayı.
Deniz Kimyoncuoğlu 6 sayı.
Yusuf Türkoğlu 6 sayı.
Demir Emiroğlu 2 sayı.
Enes Can Ayık 6 sayı.
Yavuz Yiğit Kağıtçı.
Cağın Işıdan.
Ali Hamza Altın 2 sayı.
Umut Bilen 2 sayı.

11 Şubat 2016

MİNİK TAKIMLAR OYUNCU LİSTESİ


2016 / 2017  MİNİK A TAKIMI

1. ENGİN ARCA ÇOBAN
2. TOLGA AKYÜZ
3.YUSUF TÜRKOĞLU 
4.ÖMER YAMAN
5.KAAN BERK TARLA
6.DENİZ KİMYONCUOĞLU
7.BURAK AKARTUNA
8.ÇAĞIN IŞIDAN
9.ALİ HAMZA ALTIN
10.AHMET BARAN BAKIR
11. ENES CAN AYIK
12. DEMİR EMİROĞLU
13. UMUT BİLEN
14.TİMUR DANDİN
15. ASIM EFE ŞAHİNOĞLU
16. DENİZ SERBEST
17. ARHAN ARI
18.CANSIN ÖMER TONGUÇ
19.YIGIT KAGİTCİ 

ANTRENÖR  :  BERAT ŞAKRAKDİL


ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ

7 Temmuz 2015

2015-16 SEZONU ANTRENMAN DUYURULARI

*2005 ve 2006 doğumlu sporcularımızın deneme antrenmanları Eylül ayında başlayacaktır. Tarihler ile alakalı net bilgi Ağustos ayının son haftasında duyurulacaktır.

Tüm sporcu ve velilerimize iyi tatiller dileriz..

ANADOLU EFES SPOR KULÜBÜ